UV Sterilizátor a dezinfekční box

Kód: 315
Akce Novinka
118 hodnocení
5 900 Kč –59 %
sterilizator cbdkonopi
5 900 Kč –59 % 2 399 Kč
Skladem

UV sterilizátor roušek, ručníků, oděvů používá při provozu UV-C záření s vlnovou délkou 254 nm, které ničí mikroorganismy a poškozuje jejich DNA a RNA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sterilizátor UV-C je určen k suché sterilizaci (paprsky UV-C) bez použití chemických roztoků. Nástroje před sterilizaci umyjeme a vysušíme. Složené přístroje by měly být maximálně otevřené a demontované, aby mohlo ultrafialové světlo proniknout do všech míst přístroje.

Sterilizátor se používá i pro sterilizaci roušek apod.

UV sterilizátor při provozu UV-C záření s vlnovou délkou 254 nm, které ničí mikroorganismy a poškozuje jejich DNA a RNA. Sterilizace zahrnuje pronikání UV-C záření do mikroorganismů, které brání jejich rozvoji a ničí je. Tento přístroj je speciálně konstruován pro ohřev ručníků do masérských salónů, wellness center, hotelů a podobně. Doporučená sterilizace je doba mezi 1 a 2 hodiny.Jedná se o volně stojící přístroj.

Technické parametry:
- napětí: 220-240 V / 50-60 Hz
- vnitřní objem přístroje: 10 l
- rozměry přístroje: výška: 26 cm šířka: 38 cm délka: 22 cm
- rozměry podnosů šířka: 29 cm délka: 15 cm
- hmotnost balení: 2,5 kg

Další informace:
1. Přístroj obsahuje hliníkovou sterilizační komoru.
2. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního materiálů odolného proti korozi.
3. Přístroj má vypínač ultrafialového světla; pokud jsou dvířka otevřená, světlo automaticky zhasne. Po uzavření se světlo rozsvítí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení