Shungit šungit

1 položek celkem
cbdkonopi shungit aktivátor vody
Akce Novinka Tip
od 150 Kč–67 %
od 59 Kč

Aktivátor a filtr vody z Karélie.  Výměna kamene po 3 měsících

Kód: 82/501

Šungit kámen z Karélie

Šungit jako jediný nerost na Zemi obsahuje léčebné fullereny 

a přetváří vodu na biologicky aktivníŠungitová voda díky svým léčivým účinkům pomáhá léčit  zánětlivá onemocnění, alergické, virové, kožní, kloubní potíže, nemoci látkové výměny, a to těmito způsoby: - pitím – gastritidu, kolitidu, nachlazení (chřipku, bronchitidu), žlučníkové a ledvinové kameny, cukrovku, artritidu. Pomáhá obnovit imunitní a energetický stav při syndromu chronické únavy. Je dokázáno, že fullereny brání vzniku a rozvoji arteriosklerózy. Neméně zajímavým faktem je, že šungitová voda odstraňuje kocovinu. - obklady – vředy, špatně hojící se rány, proleženiny, furunkuly, lupénku, atopický exem. Skvěle zmírňuje bolest při popáleninách! Tato voda má omlazující účinky. Každodenním mytím se zvyšuje elasticita a tonus pleti, mizí drobné vrásky, loupání pokožky, otoky. Šungitové fullereny urychlují regeneraci tkání. Velmi užitečné je omývání vodou při uhrech. Šungit takto obnovuje mladost a krásu pleti. Oplachování vlasů vodou zpevňuje jejich kořínky, zamezuje plešatění a vypadávání vlasů a dodává jim lesk a hebkost. Šungit je univerzální sorbent. Na svém povrchu absorbuje 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a nitrity, pesticidy, dioxiny, fenoly, sloučeniny chlóru, ropné produkty, radionuklidy,  viry a bakterie.

Šungitovou vodu je možné používat na pití, ale i ke kloktání, vyplachování úst a nosu při angínách, paradentóze a rýmě.

Šungit pohlcuje šungit elektromagnetické záření počítačů, mobilních telefonů a TV, neutralizuje geopatogenní vlivy, zvyšuje obsah záporných iontů ve vzduchu a zlepšuje mikroklima.

 

Šungit dovážíme přímo z Karélie a vyberete si z několika možných balení od 100 gr až po několik kg. Doporučená výměna šungitu jako filtru vody je po 3 měsících.