UV-C Sterilizátor

Kód: 317
1 hodnocení
5 900 Kč –55 %
sterilizator cbdkonopi
5 900 Kč –55 % 2 681 Kč
Skladem

UV sterilizátor a ohřívač roušek, ručníků, oděvů používá při provozu UV-C záření s vlnovou délkou 254 nm, které ničí mikroorganismy a poškozuje jejich DNA a RNA

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV sterilizátor pro v lékařská a stomatologická zařízení, dále v kadeřnických a kosmetických salónech a tattoo studia Sterilizátor UV-C je určen k suché sterilizaci (paprsky UV-C) bez použití chemických roztoků. Nástroje před sterilizaci umyjeme a vysušíme. Složené přístroje by měly být maximálně otevřené a demontované, aby mohlo ultrafialové světlo proniknout do všech míst přístroje.

Sterilizátor se používá i pro sterilizaci roušek apod.

UV sterilizátor při provozu UV-C záření s vlnovou délkou 254 nm, které ničí mikroorganismy a poškozuje jejich DNA a RNA. Sterilizace zahrnuje pronikání UV-C záření do mikroorganismů, které brání jejich rozvoji a ničí je. Tento přístroj je speciálně konstruován pro ohřev ručníků do masérských salónů, wellness center, hotelů a podobně. Přístroj udržuje teplotu 80°C. Doporučená sterilizace je doba mezi 1 a 2 hodiny. V přístroji  můžete nahřívat vlhké ručníky. Jedná se o volně stojící přístroj.

Technické parametry:
- napětí: 220-240 V / 50-60 Hz
- výkon: 3 W
- vnitřní objem přístroje: 10 l
- rozměry přístroje: výška: 26 cm šířka: 38 cm délka: 22 cm
- rozměry podnosů šířka: 29 cm délka: 15 cm
- hmotnost balení: 2,5 kg

Další informace:
1. Přístroj obsahuje hliníkovou sterilizační komoru.
2. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního materiálů odolného proti korozi.
3. Přístroj má vypínač ultrafialového světla; pokud jsou dvířka otevřená, světlo automaticky zhasne. Po uzavření se světlo rozsvítí.